İstanbul’da taşımacılık hizmetleri

Leave a comment

İstanbul’da ev taşıtacaksınız doğru adres transatlantiknakliyat.com ev taşıma bizim işimiz. Uzman kadro tecrübeli ekip ve kaliteli ekipmanlar ile eşyalarınız artık güvende. 20 yılı aşkın deneyimimizle hem yurtiçi hemde yurtdışı taşımacılık hizmetlerinde hizmet veriyoruz. İstanbul evden eve nakliyat konusunda çözümler üretirken bilhassa bostancı evden eve nakliyat, kadıköy evden eve nakliyat hizmetleri ile yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Evinizi nasıl mı taşıyoruz?

Talebiniz ile eksperlerimiz adresinizi not ediyor ve öncelikle yerinde tespit işlemi ile ücret belirlenip sözleşme hazırlanıyor. Akabinden belirlenen tarihte eşyalarınızı taşınmak üzere ekibimiz geliyor. Demonte ve ambalaj işlemi yapılan eşyalar araca yükleniyor ve sözleşme paralelinde (sigorta vs. güvenlik önemleri) eşyalarınız yeni adresine taşınıyor. Ardından yerleştirme işlemini yaparak işlemi bitiriyoruz.

Evinizi acilen taşımanızmı gerek ekspres nakliyat hizmeti tam size göre. Ekibimiz acil müşterilerimiz için heran hazırda bulunuyor. Evinizi ofisinizi taşıtacaksanız eğer size bu konuda uzman bir ekip gerekiyor.. Transatlantik ile sorunsuz ve güvenli bir taşımacılık hizmetine hazırlanın.

İşinin uzmanı ekiplerimiz nakliyat taleplerinize anında cevap veriyor ve harika bir ekip çalışmasıyla evinizi veya ofisinizi hızlı bir şekilde yeni yerine naklederek yerinde montaj yapıp eşyalarınızı evinize yerleştiriyoruz. Transatlantik Kalitenin adresi…

Leave a Reply